Rexroth Servisi

Rexroth Servisi

BOSCH Rexroth Ürün Servisi

Sınıfındaki En İyi Hidrolik Servis ve Destek

Hidroman dünyaca ünlü Rexroth ürünleri için Servis hizmeti sunmaktadır. Makinenin tüm kullanım ömrü boyunca hidrolik ekipmanlarındaki tüm bakım ve optimizasyon görevlerinde size destek verir. 

Rexroth Yedek parça temini, onarım ve teknik destek standart olarak garanti edilir, bu garanti sadece mevcut ürün portföyündeki tüm ürünler için değil, aktif satış sürecini tamamlamış 10 yıla kadar eski ürünler için de geçerlidir. Bunun ardından, Hidroman ve Bosch Rexroth uzmanları genişletilmiş servis fazı ile destek sağlar. Bu durum, çoğu zaman 25 yıla varan makine çalışma sürelerinin elde edilmesini sağlar ve servis anlaşmaları ile garanti altındadır. 80 ülkedeki geniş servis ağı ve 200 servis noktası ile hizmet vermektedir.

Endüstriyel Uygulamalarda Daha İyi Hidrolik Servis

Hidroman, heterojen makineleri onarmak, korumak ve modernleştirmek için size kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunar. Eğitimli ve deneyimli uzmanlar, enerji verimliliği ve makine güvenliği için danışmanlık hizmetleriyle son kullanıcıları ve makine üreticilerini destekler. Lider bir tedarikçi ve lider bir Endüstri 4.0 kullanıcısı olarak da sizi ağ bağlantılı otomasyon için hazırlar.

Eski Markalar İçin Hidrolik Servis

Eski markalı ürünlere uyarlanmış kapsamlı bir hidrolik servis ve strateji düzeyi sunabilecek bir servis iş ortağı ile makinelerinizin ve tesisinizin tüm yaşam döngüsü boyunca ekipman kullanılabilirliğini ve verimliliğinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Aşağıdaki artık üretilmeyen eski markalar için hizmet sunuyoruz:
BOSCH AUTOMATION | INDRAMAT | NYQUIST | DEUTSCHE STAR | BRUENINGHAUS HYDROMATIK | EPPENSTEINER | REXROTH INDRAMAT | MANNESMANN REXROTH

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir