Hakkımızda

Makinanınız için gerekli olan tüm hidrolik kompanentler tek bir adresten hizmetinize sunulmaktadır. Hidrolik sistem mühendisliği konusunda 20 yıllık tecrübe ile dünyanın seçkin markalarıyla güçlü işbirliklerimiz ve Sektördeki yeni teknolojileri takip ederek size mükemmel ve rekabetci çözümler sunmaktayız.

Sizin için size özel çözümler üretiyoruz.

Hidrolik Sistem Mühendislerimiz sizin için paket çözümler üretiyor. Makinenizin ihtiyacı olan Hidrolik Hortum, Rakorlu Bükümlü Boru, Bağlantı Elemanı, Boru Kelepçeleri, Hidrolik Filtreler, Hat Tipi Valfler gibi Hidrolik Kompanentler Mühendislerimiz tarafından yerinizde belirlenerek ihtiyacınıza uygun tüm ekipmanlar gerekli sistem hesaplamaları sonrası listelenmekte ve size paket çözüm olarak sunulmaktadır.

Müşterilerimiz, çalışanlarımızın yaratıcılığı ve etkinliği nedeniyle Hidroman şirketlerini seçmektedir. Çeşitliliğe,yeniklere, teknolojiye bağlıyız, eğitim ve geliştirme yoluyla becerilere yatırım yapıyoruz.

1950 Yılından Gelen Makina imalat tecrübemiz ile sizi çok iyi anlıyoruz.

MARKALARIMIZ

Hidroman çatısı altında bir çok alanda üretimler yapmaktayız her bir ürün grubu ve hizmet kalitemizin arttırılması için üretim gruplarımızı ayrı ayrı yönetiyoruz.

 

Seide Makina A.Ş. Olarak Rakorlu Hidrolik Hortum Üretim Hatları ile Rakorlu Bükümlü Çelik Çekme Boru Üretim Hatları Kuruyoruz.

Heben Makina Olarak Hidrolik Sistemli Mobil İş Makinaları Üretimi Yapıyoruz.

Hidrolik Market Olarak Türkiye de Online satış platformu ile müşterilerimize internet üzerinden hidrolik ekipman ve hizmet sunuyoruz.

Hydraulic Store Olarak Yurtdışında Online satış platformu ile müşterilerimize internet üzerinden hidrolik ekipman ve hizmet sunuyoruz.

Pnomatik Market Olarak Türkiye de Online satış platformu ile müşterilerimize internet üzerinden pnomatik ekipman ve hizmet sunuyoruz.

Ata Hidrolik Silindir Olarak Hidrolik Silindir İmalatı ve Hidrolik Silindir Revizyonları Yapıyoruz.

 

Hidrolik Servis olarak Hidrolik Sistemli Arıza ve Ani Duruşlarınızda yanında olmakla kalmıyor kestirimci bakım çalışmalarımız ile de hidrolik sistemli makinalarınızın daha fazla verimle çalışmasını sağlıyoruz.

Sürdürülebilirlik Konusunda Müşteri - Tedarikçi - Çalışan İşbirliği

Harika pazarlama, değişim için güçlü bir araçtır. Sosyal ve çevresel konularda Dünyanın Önde gelen konusunda uzman markaları ile çalışıyoruz, Stereotipleri ele alan, fikirleri değiştiren ve daha sağlıklı ve daha sürdürülebilir tüketici seçimlerini teşvik eden işler üretiyoruz.

Etik standartlarımız

Hidroman şirketleri ve lokasyonları arasında tutarlı bir kültür yaratmayı, çalışanlarımızın yüksek standartlar uygulamasına ve doğru kararlar vermesine yardımcı olmayı amaçlıyoruz. İnsan haklarına saygı Hidroman için temel bir ilkedir ve titiz gizlilik ve veri güvenliği standartlarını uyguluyoruz.

İhtiyaca Uygun Hidrolik Mühendislik Çözümleri

İhtiyacınıza uygun Hidrolik Kompanent Kitleri ile tanışın!
İyi Mühendislik çözümleri ile imalatınızı hızlandırmak için çalışıyoruz.
Hazır kitlerimiz ile stok maaliyetlerinizi, montaj maaliyetlerinizi biz üstleniyoruz böylece değerli zamanınız size kalıyor. Herşeyi siz daha iyi makineler üretin diye düşünüyor ve uyguluyoruz.

Şeffaf Yaklaşımımız ile Mükemmel Çözümler

Şeffaf imalat anlayışımız ile üretimlerimizin her aşamsının kapılarını sizlere açıyoruz. Hidrolik kompanentler için değerli vaktinizi harcamayın, biz size iyi mühendislik çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Hidrolik kompanentler ile ilgili tüm çalışmanızı biz yapalım, makinenizin hidrolik sistem iyileştirmeleri için zaman kaybetmeden işinize odaklanın.

Katma Değer Sağlayan Servis

· Bağımsız uygulama danışmanlığı ve mühendisliği
· Teknik ve Ekonomik kriterleri dikkate alarak uygun bileşenlerin seçimiyle aktif destek
· Mevcut tasarımın analizi ve optimizasyonu ile yeni sistemin geliştirilmesi
· Yerinde montaj eğitimi ve Hidrolik seminerler

Hızlı Tedarik

Esnek müşteri odaklı çözüm yöntemlerimiz ile tanışın; tedarik konusunda problem yaşamamanız için size özel çözümler üretiyoruz.

Güçlü Yönlerimiz - Avantajlarınız

· Verimliliğiniz ve performansınızı arttırmak için gerekli makine ve ekipman yatırımını sizin adınıza biz yapıyoruz.
· Toplam maliyeti düşürerek ekstra değerler üretiyoruz.
· Sizin için, sizin yerinizde, size özel ve sadece size hizmet edecek şubeler açıyoruz.

Hidroman, Müşteri Odaklı Satış Sonrası Hizmet Anlayışıyla Farklılık Yaratıyor!

Hidrolik Sistem sektöründe 20 yıllık geçmişe sahip olan Hidroman, müşterilerinin işletme maliyetini düşürmeyi ve verimliliği artırmayı hedefleyen bakım sözleşmeleri ile müşteri memnuniyetini artırmaya odaklı bir satış sonrası hizmet anlayışı sunuyor.

Hidrolik Ekipman sektörünün inovatif markası Hidroman, satış öncesinde sunduğu hizmetler kadar satış sonrasında da müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olarak konumlandırılan servis hizmetleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Türkiye genelinde ve Avrupa da ki çalışmaları ile müşterilerine kesintisiz ve güvenli hizmetler sunmayı hedefleyen Hidroman, kusursuz bir müşteri deneyimini; mamul güvenilirliği ve satış sonrası hizmetler güvenilirliği olarak tanımlıyor.

Marka sadakati yaratabilmek adına ürünün kullanım ömrü boyunca müşterisinin yanında olmayı kurum kültürünün bir parçası haline getiren Hidroman, Satış Sonrası Hizmetler kapsamında sunduğu hizmetleri; süpervizörlük ve montaj, devreye alma, bakım-onarım ve orijinal yedek parça temini olarak dört ana başlık altında kurguluyor. Süpervizörlük hizmeti; verimli hidrolik ekipman seçimini, doğru ürün montajı yapılabilmesi için dikkat edilmesi gereken kuralları ve pompanın diğer tesisat ekipmanlarıyla bağlantısı gibi konularda ki danışmanlık ve eğitim hizmetlerini kapsıyor. Cihazın montajından sonra devreye alma hizmeti de Hidroman’ın alanında uzman teknik personeli tarafından gerçekleştiriliyor.

Birçok farklı alanlarda kullanılan hidrolik ekipman teknolojilerinde işletme koşulları nedeniyle zaman içerisinde arızalar meydana gelebilir. Bir ekipmanların 10 yıllık ömrü boyunca ilk yatırım maliyeti ve onarım giderleri toplam masrafının % 10- 15’ini oluşturur, geriye kalan giderler ise enerji tüketiminden kaynaklıdır. Hidroman Hidrolik sistemin seçiminden, hidrolik sistemin çalışacağı tüm ekipmanlara kadar tüm süreçleri inceleyerek, “verimli ve enerji tüketimini minimuma indirmeyi hedefleyen sistem çözümleri” sunuyor.

Ayrıca önleyici ve koruyucu bakım anlaşmalarıyla da cihazın arıza yapma riskinin azalmasını, ömrünün uzamasını ve cihazın yüksek verimlilikte düşük enerji sarfiyatı ile çalışmasını hedefliyor.

Hidroman’ın önleyici ve koruyucu bakım hizmetleri ile sunmuş olduğu avantajlar sayesinde müşterilerinin bakım için ayırdıkları bütçe kısa sürede kendisini amorti ediyor.

Hidroman, kesintisiz hizmetin önemli olduğu işlerde ise arızalara kısa sürede müdahale ederek, iş gücü kayıplarından kaynaklı zararları en aza indiriyor. Satışı gerçekleştirilen hidrolik sistemlerinde müşterilerine 10 yıl boyunca orijinal yedek parça garantisi sunan Hidroman, arıza durumunda test edilmiş orijinal yedek parçaları stoktan teslim ederek arıza sürelerini kısaltıyor ve bu sürede yaşanacak aksaklıkları ortadan kaldırıyor.

Hidroman Satış Sonrası Hizmetler bölümü, yıllık bakım hizmetlerini, işletmenin ihtiyaçlarına uygun olarak sunduklarını belirtti. Bakım hizmetleri ile amaçlarının; hidrolik sistem verimliliğini yükseltmek, hidrolik sistemin sürekli çalışmasını sağlamak ve teknolojik ölçü, kontrol, analiz ve takip cihazları kullanarak çalışan ekipman ve cihazlarda oluşabilecek arızaları önceden tespit etmek, izlemek ve muhtemel arızaları önlemek olduğunu bildirmektedir.

Yetkili servislerimizi belirli aralıklarla denetleyerek vermiş oldukları hizmetin standartlaşmasını hedefliyoruz. Ayrıca kalite belgeleri doğrultusunda teknik ekipmanlarımızın, kalibrasyon süreçlerini takip ediyoruz. Gerek satış gerekse servis olarak müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla kurulacak iletişim kanallarına önem veriyoruz. Markamıza güvenerek ürünümüzü satın alan müşterilerimizin sorularına yanıt verebilecek yetkinlikteki servislerimiz ile 7/24 müşterilerimizin hizmetindeyiz. Müşteri memnuniyeti oranını ölçümlemek adına çağrı merkezimiz aracılığıyla belirli aralıklarla müşterilerimize anketler düzenliyoruz. Elde edilen geri dönüşler neticesinde müşterilerimizin beklentilerini karşılamak üzere hızlı bir şekilde aksiyon alıyoruz. Teknolojik gelişmelere bağlı olarak yaşadığımız dijital dönüşümün de etkisiyle pazardaki ürün ve hizmetlerin niteliği hızla değişiyor. Bu nedenle ürün ve hizmetlerimizdeki gelişimi sürekli yaşayan bir süreç olarak görüyor, iyileştirme ve geliştirme çalışmalarımıza durmaksızın devam ediyoruz.