Hidrolik Servis

Endüstriyel hidrolik aletler ve ekipmanlarınızı hızlı ve zamanında temin etme kabiliyeti ile tüm silindir, valf, pompa ve alet ihtiyaçlarınız için eksiksiz bir çözüm sağlayacak donanıma sahiptir. Mevcut özel ürünlerimizi ve satıcıya göre sıralanmış eksiksiz ürün yelpazemizi görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknik uzmanlığımızın yanı sıra ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hidrolik servis ve silindir imalatını gerçekleştirebilen tesislerimizle gurur duyuyoruz. Mekanik ve satış ekibimiz, bugün size ve hidrolik ihtiyaçlarınıza yardımcı olmaya hazır onlarca yıllık deneyime ve uzmanlığa sahiptir!

Hidrolik silindir teşhisi, yenileme, krom kaplama ve hassas honlama
Hızlı geri dönüşlü hidrolik onarımlar
Uygun maliyetli silindir bakım ve onarımı
Hidrolik Servis’in kalifiye ve sertifikalı teknisyenleri, arıza, teşhis ve onarım dahil olmak üzere çok çeşitli silindir işleri sunar. En son teknolojiye sahip tesislerimiz ve ekipmanlarımız, boyutu ne olursa olsun ihtiyaç duyabileceğiniz her boyuttaki silindir üzerinde çalışmak üzere hazırlanmıştır. Hassas honlama ve detay odaklı çalışma ile uygun maliyetli ve zamanında silindirlerinize daha uzun ömür ve en yüksek kalitede performans kazandırıyoruz.

Hidrolik hizmetler: Onarımlar, bakım ve Yeniden Yapımlar
Hidrolik ekipmanınız sızdırıyor mu veya çalışmıyor mu? Endişelenmeyin, beklemede ve ekipmanınız üzerinde çalışmaya hazır mekaniklerimiz var. Bir ekipman arızalandığında bunun size paraya mal olacağını ve ekibimizin onu çalışır hale getirmek ve tekrar çalışmaya hazır hale getirmek için %100 odaklanma ve çaba göstermeye hazır olduğunu biliyoruz. Mağazamıza getiremiyorsanız bizi aramanız yeterli, mobil ekibimiz yerinde çalışsın.

Hidrolik Ürün grupları

Son teknoloji ürünü mağazamızda hidrolik ekipmanlar için çok daha fazlası, uzmanlaşmış birçok farklı marka ve endüstriyel araç bulunmaktadır. Bölgedeki en geniş hidrolik ekipman tedarik firması olarak ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmaya hazırız! Ayrıca profesyonel hidrolik ekipman üretimimiz ile birçok birinci sınıf OEM üreticilere hizmet sunuyoruz.

Ağır inşaat ekipmanları, güçlü hidroliklerle çalışır. Hidrolik sistemler silindirleri, pompaları, motorları ve valfleri içerir. Bu ve diğer hidrolik bileşenler, optimum seviyelerde performans göstermeye devam etmek için düzenli bakım gerektirir.

Hidroman servis, tam hizmet veren bir hidrolik bakım ve onarım sağlayıcısıdır. Tarım, inşaat, peyzaj ve diğer sektörlerdeki müşterilerle çalışıyoruz. Indiana genelindeki konumlarımızla, tüm hidrolik ekipmanlar için hem saha hem de mağaza hizmeti sağlayabiliriz.

HİDROLİK SERVİS NELERİ İÇERMEKTEDİR?
Hidrolik ekipman karmaşıktır ve buna dayanan makinelerin genellikle zorlu koşullarda performans göstermesi beklenir. Bu sistemlerin en iyi şekilde çalışmasını sağlamanın birçok yönü vardır:

Hidrolik Önleyici bakım: Önleyici bakım, hidrolik bileşenler için yapabileceğiniz en iyi yatırımdır. Düzenli kontroller, ekibimizin daha sonra soruna yol açabilecek hasar belirtileri aramasına olanak tanır.
Hidrolik Onarımlar:Sızıntılar en yaygın hidrolik servis sorunudur. Bunlarla başa çıkmak için seçenekler arasında silindir honlama ve yeniden mühürleme, yeniden borulama ve doğrultma yer alır. Bir hidrolik silindiri onarmak, küçük sorunlarla başa çıkmanın en uygun maliyetli yoludur.
Orjinal Parçalar ile Yeniden üretim: Yeniden üretim, bir silindirin sökülmesini, tüm giyilebilir öğelerin değiştirilmesini ve fabrika özelliklerine geri döndürmek için bir dizi test yapılmasını içerir. Yeniden imalat, değiştirme maliyetinin çok altında bir hidrolik silindire yıllarca kullanım ömrü ekleyebilir.
Hidrolik Ekipman Değiştirme: Bir hidrolik silindirin değiştirilmesi, aşırı derecede aşınmış bileşenler için bir seçenektir. Hidroman, yeni OEM, yenilenmiş ve satış sonrası parçaları kullanarak hidrolik değişim sağlar.


HİDROLİK SERVİSİN FAYDALARI NELERDİR?
Yukarıdaki seçeneklerden önleyici bakım, bütçeniz ve üretkenliğiniz için en iyisidir. Düzenli hidrolik servise yatırım yapmanın çeşitli faydaları vardır:

Sorunları önceden tespit edebilecek ve onarımları buna göre planlayabileceksiniz.
Acil bir onarımın masrafından ve zahmetinden kurtulacaksınız
Üretkenliğinizi kesintiye uğratabilecek aksama sürelerinden kaçınacaksınız
Ekipmanınızın en iyi şekilde çalıştığını bilmenin huzurunu yaşayacaksınız
Hidroman, kapsamlı ekipman yönetimi hizmetlerimizin bir parçası olarak hidrolik hizmet sunmaktadır. Filonuzu değerlendirebilir ve üreticilerin tavsiyelerini karşılayan bir program oluşturabiliriz.

TEMİZLİK ŞARTLARI NEDEN ÖNEMLİDİR?
Güçlü ekipmanın doğru çalışması için sıkı toleranslar gerekir. Bunun dezavantajı, az miktarda kirin bile performansı etkileyebilmesidir. Aslında, hidrolik arızaların %75 ila 85’i kontaminasyonun bir sonucudur.

Hidrolik servis kirli bir ortamda yapılırsa yarardan çok zarar verebilir. Bu nedenle özel ve temiz bir hidrolik odası olan bir ortakla çalışmalısınız.

Hidrolik Servis ve Onarım

Geniş pompa ve motor yedek parça stoğumuz sayesinde hidrolik pompanızı ve motorunuzu en kısa sürede tamir edebiliyoruz.

Hidroman, Bosch Rexroth, Kawasaki, Staffa, Hägglunds, Hydromatik, Brueninghaus, Denison (Parker), Vickers (Eaton), Hydro-Gigant, Liebherr, Linde, Sauer, AMCA tarafından üretilen lider hidrolik bileşen markalarının hizmet ortağıdır. , Tokyo Keiki.

İzmir ve Manisa da son teknoloji onarım tesislerimiz ile hidrolik pompaların, motorların, silindirlerin ve bileşenlerin kaliteli onarımını ve bakımını garanti ediyoruz.

Tamir edilen tüm pompalar, motorlar ve silindirler kapsamlı bir şekilde test edilir ve bir test raporu ile teslim edilir. Onarımlar, şeffaflık ve kaliteyi sağlamak için müşteriyle yakın istişare içinde gerçekleştirilir.

Hidrolik Saha Servisi. Nitelikli teknisyenlerden oluşan ekibimiz, yerinde hidrolik servis için çağrılabilir.

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir