Hidrolik Konteyner Hizmeti

Hidroman hidrolik atölyeleri, büyük ve tünel inşaat sahalarını sıkıcı yedek parça tedarikinden bağımsız hale getirir. Makine duruş süreleri en aza indirilir.

Büyük ölçekli ve tünel inşaat sahaları, nadiren uygarlıktan uzak olmayan, zayıf altyapıya sahip yerlerde bulunur. Buraya yeni bir hortum hattı gelene kadar değerli zaman geçti. Bir Hidroman hidrolik atölye hızlı kullanılabilirliğini artırır.

Hidrolikte bir yere sıkışırsa, zaten oradadır. Tam donanımlı hidrolik atölyesi, hızlı bir şekilde yedek parça üretmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Günün her saati, haftanın yedi günü. Makineler çok kısa bir süre içinde tekrar çalışır ve operasyona büyük mali hasar olmadan devam edilebilir. Büyük projelerin ekonomik başarısı için belirleyici bir faktör!

Her dakika önemlidir Hidrolik Sistem Arızası için yerinde ve zamanında hizmet

Hidrolik bağlantı elemanlarındaki küçük problemler bile büyük şantiyelerde ölümcül zincir reaksiyonlarını tetikleyebilir. Sonra her dakika önemlidir.

Olağanüstü teknik bilgi, son teknoloji ekipman ve eksiksiz şirket içi işleme yetenekleri, size hidrolik onarımlar için esnek bir tek durak noktası sunar. Son otuz beş yılda kazanılan bu yetenekler, müşterilerimize zamandan tasarruf etmemizi ve fiyatlarımızı rekabetçi tutmamızı mümkün kılmaktadır. Her yıl, OEM’lerin artık tedarik etmediği veya desteklemediği parçaları üretmenin ve tedarik etmenin yollarını buluyoruz. Bize sadece mevcut modeller için değil, aynı zamanda eski modeller için de destek sunma yeteneği veriyor. Ayrıca, onarım desteğimiz tüm büyük bileşen üreticilerini kapsar. Onarım için ücretsiz fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

Konteynerler genellikle kiralanır ve aşağıdakiler gibi özel ayrıntıları da içerebilen kapsamlı standart ekipmanlara sahiptir: B. Patlama koruması (ATEX) eklenebilir.

Hidrolik atölyesi makine park alanına göre düzenlenmiştir ve hızlı ve kolay bir şekilde taşınabilir. Hidrolik hortum üretimi için Hidroman tarafından özel olarak eğitilmiş müşteri personeli tarafından işletilmektedir . Standardizasyon nedeniyle, personelin farklı yerlerde birkaç hidrolik atölyesi ile çalışması da sorun değil, çünkü aletler ve yedek parçalar her zaman aynı yerdedir.

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir